Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Cestovatel Jiří Kolbaba & Exotická diashow ZMĚNA TERMÍNU NA 12.4.2021

cestopisná přednáška
Datum: Čtvrtek 31. prosince 2020
Místo: Divadlo Karla Pippicha

Cestovatel Jiří Kolbaba & Exotická diashow ZMĚNA TERMÍNU NA 12.4.2021

Mimořádný emotivní zážitek, plný inspirací pro splnění vlastních cestovatelských snů. 

Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů Jiří Kolbaba, Vás prostřednictvím svých jedinečných fotografií provede všemi kouty světa s důrazem na unikátní přírodní úkazy, kompozice a roztodivné tváře domorodců s nádechem dobrodružství, poznání, exotiky a tajemna.

V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů. Své originální zážitky z více než 130 navštívených zemí všech šesti kontinentů a pravidelných expedic do nejodlehlejších oblastí světa sděluje posluchačům po celé republice na desítkách přednášek ročně a také prostřednictvím médií (např. ve vlastním pořadu na Rádiu Impuls).

Besedy s promítáním diapozitivů jsou pořádány tematicky buď jednotlivě nebo jako propojený cyklus a provází je doplňkový kvíz a prostor pro zodpovězení otázek. Jeho přednášky můžeme bez nadsázky označit jako „koncert mluveného slova“, neboť jsou vedeny poutavým způsobem s dokonalou znalostí barvitosti a zvukomalebnosti českého jazyka.

Prodej vstupenek: 

  • v pokladně Divadla Karla Pippicha, tel: 603 881 003, (uzavřeno / vánoční dovolená od 22.12.2020 do 3.1.2021)
  • online na uvedeném odkazu