Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Zvonohrady

Datum: Neděle 16. února 2020 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha

JARNÍ PŘEDPLATNÉ 2020 „CHRUDIMSKÁ OPONA“

DIVADELNÍ SPOLEK JANA NEPOMUKA ŠTĚPÁNKA Chrudim 

www.divadelnispolekchrudim.cz, FB divadelnispolekchrudim. Činnost DS Jana Nepomuka Štěpánka Chrudim finančně podporuje město Chrudim.


 

Zvonohrady

Komediálně laděná divadelní hra. Na pozadí původní zápletky - spor o veřejný pisoár - je příběh o moci, podvodu a potrestání. A také můžeme sledovat cestu místního don Juana do manželského chomoutu. Vše je proloženo písničkami, které umocňují divadelní zážitek. Uvádí Divadelní klub Vrchlabí.

Neděle 16. února v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 150 Kč

Jak je důležité býti (s) Filipem

Komedie mnoha párů, které nepodceňují styl a nepřeceňují pravdu.  Studie žen, mužů, vztahů a stereotypů, kterým dobrovolně a s úsměvem podléháme. Hrají profesionální herci pražských divadel v čele s chrudimskou rodačkou Janou Trojanovou. Uvádí Divadelní společnost Indigo Company, Praha.

Neděle 22. března v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 290 Kč

Jako v nebi tak i na zemi

Premiéra. Komedie na motivy hry W+V "Nebe na zemi" s písničkami J. Ježka. Hra je zasazená do doby antiky s patřičnou nadsázkou a ukazuje, želbohu, stále stejné lidské nectnosti. Prostě, lidé jsou stále stejní, jak tehdy, tak za první republiky, tak i dnes. A pokud se vám některé osoby a situace budou zdát povědomé, vězte, že se nejedná vůbec o podobnost náhodnou. Výročí narození a úmrtí J. Wericha. Uvádí Divadelní spolek Jana Nepomuka Štěpánka Chrudim

Neděle 26. dubna v 19 hodin

Divadlo Karla Pippicha

Vstupné: 150 Kč

Předplatné: 490 Kč v pokladně Divadla Karla Pippicha 

Prodej vstupenek v Divadle Karla Pippicha (předplatné, vstupenky) a v turistickém informačním centru Chrudim (vstupenky) + online na www.chrudimsobe.cz (vstupenky).

Prodej vstupenek na jednotlivá představení od 20. ledna.