Spustili jsme web Chrudim dnes - rozcestník chrudimské kultury.

Dokud se zpívá

Datum: Středa 9. září 2020 v 13:00 hodin
Místo: Chrudim

Pokud si rádi poslechnete známé lidové písničky a veselé vyprávění moderátora TV Šlágr, nebo naladíte náladu na cimbál, dechovku či přijdete podpořit chrudimský Retro-Band, je tato akce připravena právě pro vás. VSTUP VOLNÝ.

Zdravé město Chrudim, Chrudimská beseda a Centrum sociálních služeb a pomoci Chrudim pro vás připravily ve středu 9. 9. v areálu Letního kina od 13.00 do 16.00 a od 16.15 do 19.00 hodin ve Fibichově sále Muzea v Chrudimi (Široká ul. 85) pestrý program, který je určen nejen pro seniory.
 
Tento den se budete moci nejen pobavit, ale získat i potřebné informace od Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim a Odboru sociálních věcí MěÚ Chrudim o poskytovatelích sociálních služeb ve městě a okolí, podpoře pečujících, připravena bude i ukázka kompenzačních pomůcek. Zde si budete moci vyzvednout i tzv. Senior obálku, která pomáhá v situacích, kdy se dostanete do tísně, ohrožení zdraví nebo života.
 
V rámci doprovodného programu bude zajištěn fotokoutek, tvořivá dílna s Mama klubem Chrudim – malování na obličej pro děti, dětské hry, měření tělesných hodnot se Střední školou zdravotnickou a sociální Chrudim, první pomoc s ČČK, Farní charita Chrudim představí své dobrovolnické centrum apod. Přestávky mezi vystoupeními si budete moci zpestřit vědomostním a zábavným kvízem o Chrudimi. 
 
Vstup je zdarma a bude zajištěn z Lázeňské ulice přímo do Letního kina nebo pak hlavním vchodem přes Pantheon v Muzeu. Připraveno bude i občerstvení. Akce se koná pod záštitou hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického. 

Fotogalerie